Praca Dam pracę

2018-08-14 19:05:02, id 47285

Kucharz w Novopolskiej

Nowo otwarta restauracja „Novopolska” w Kościanie rekrutuje osoby na stanowisko Kucharz

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w nowo otwartym obiekcie
- pracę w dobrze wyposażonej kuchni
- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
- posiłki
2018-08-13 16:55:08, id 47271

KierowcA C+E

Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowca C+E w ruchu międzynarodowym .
Wymagania:
- karta kierowcy, prawo jazdy kat C+E, aktualne badania,
- punktualność
- odpowiedzialność
- kultura osobista
- umiejętność współpracy
2018-08-13 16:29:14, id 47270

Pani do spedycji transport.

Język.
2018-08-13 16:16:22, id 47269

Kierowca c +e

Zatrudnienie kierowce .
2018-08-13 09:50:46, id 47265

Pracownik Gospodarczy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

miejsce pracy: ŚMIGIEL

Osoba zatrudniona na stanowisku Pracownik Gospodarczy będzie odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich prac fizycznych na terenie zakładu,
utrzymanie czystości wokół budynku oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych
sprzątanie wokół zakładu,
segregacja
2018-08-12 17:49:25, id 47257

Kierowca Busa

Zatrudnię kierowce na busa.
2018-08-10 13:34:23, id 47251

segregacja
2018-08-10 12:08:39, id 47249

PORTIER PONIN

Firma Kręglewscy Sp. z o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko portiera, w Poninie koło Kościana.
Zakres obowiązków:
- monitorowanie obiektu oraz powierzonego mienia
- kontrolowanie ruchu osób i pojazdów na
2018-08-09 12:49:00, id 47243

segregacja
2018-08-09 12:44:20, id 47242

Pracownik biurowy Śmigiel

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej pilnie poszukujemy na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Śmigiel
Region: województwo wielkopolskie
Powiat: kościański

Opis stanowiska:
 obsługa poczty elektronicznej
 obsługa MS Office
 obsługa urządzeń biurowych
 obsługa telefoniczna i e-mailowa
 dobra

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.