TELEMARKETER / pilnie!
Praca: Dam pracę

Data utworzenia: 2016-02-11 15:43:28, id 34821
Data ważności:
Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej!

Nie musisz mieć doświadczenia w telemarketingu - my Cię przeszkolimy!

OFERUJEMY:
- STABILNE warunki zatrudnienia - pensja stała(!)
- umowa zlecenie (odprowadzane składki)
- system premii i nagród
- praca w stałych godzinach
- niezbędne narzędzia pracy (komputer,słuchawki)
- szkolenia wewnętrzne

WYMAGAMY:
- komunikatywności
- miłego głosu
- dążenia do celu
- entuzjazmu
- zaangażowania

OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rozmów z Klientami firmy
- zapraszanie na prezentacje firmy Biolife+

Adres: Kościan, ul. Rynek 32a/10

Kontakt

Tel.: 730 100 224

Wypełnij wymagane pola.
Formularz został wysłany.

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.