Pracownik Działu Handlowego
Praca: Dam pracę

Data utworzenia: 2024-06-19 11:40:31, id 66175
Data ważności: 2024-07-20 11:40:31
Nazwa stanowiska:
- pracownik Działu Handlowego

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie zamówień
- kontakt z Klientem
- wystawianie faktur
- obsługa sklepu internetowego
- udzielanie wsparcia technicznego Klientom

Oczekiwania:
- preferowane posiadanie wiedzy technicznej
- chęci do pogłębiania wiedzy w tym zakresie
- wykształcenie min. średnie
- znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera
- wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- przyjazną atmosferę i opiekę ze strony współpracowników
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, premiowane w miarę poszerzania wiedzy i umiejętności

CV prosimy przesyłać na adres biuro@matt.pl

Galeria

Kontakt

Tel.: 655117045

Wypełnij wymagane pola.
Formularz został wysłany.

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.