Najnowsze ogłoszenia

2016-06-30 09:39:23, id 37391

Pracownik biurowy

Poszukujemy osoby na stanowisko biurowe ze znajomością j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Praca w Śmiglu.

Obowiązki: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami przyjmowanie zapytań ofertowych, przygotowywanie
2016-06-30 07:34:36, id 37390

SPRZEDAM GARNITUR

Sprzedam garnitur w kolorze ciemnym szarym.Więcej informacji pod nr 663 303 123 Cena 50 zł.
2016-06-29 21:17:21, id 37384

sprzedam

Sprzedam działkę budowlaną ok. 1800 m kw - Jerka ul. Kościuszki 23. Częściowo zagospodarowana ( część letniskowa - mieszkalna, garaż z kanałem plus część uprawna - drzewka,krzewy, folia). Media -
2016-06-29 21:06:43, id 37383

sprzedam

Sprzedam 3 płyty gipsowo kartonowe zielone 12 mm/ 1200mm/ 2600/ - 30 zł sztuka oraz 4 płyty 110/120 - 10 zł sztuka.
2016-06-29 18:06:28, id 37378

książki

sprzedam ksiązki do 3 gimnazjum sp.nr4 ksiażki prez jedna osobe używane
2016-06-29 18:04:36, id 37377

Maltańczyki szczenięta

Witam ,zapraszam do zakupu super szczeniaków po małych rodzicach .
Pieski przy zmianie domu posiadają dwukrotne odrobaczenie i szczepienie
Pieski nie posiadają rodowodu.
Szczeniaki do odbioru ok 23.06.16

Polecam i Zapraszam
2016-06-29 17:55:51, id 37376

nauczyciel wychowania przedszk

Przedszkole Publiczne w Kopaszewie poszukuje młodej, energicznej osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
-Wykształcenie pedagogiczne
- niekaralność
- wysoka kultura osobista
- miła aparycja

Aplikacje ze zdjęciam proszę kierować na adres:
Adam
2016-06-29 17:39:13, id 37374

wózek camarelo

Wózek CAMARELO !! (Zakupiony w kwietniu więc posiada gwarancje jeszcze do roku 2018. ) Posiadam dowód zakupu który również dołaczam do wózka.
Wózek użytkowany od kwietnia do chwili obecnej
2016-06-29 16:05:53, id 37372

praca

Przyjmę do pracy na okres letni(sprzedaż lodów)od zaraz
2016-06-29 14:44:52, id 37369

Doradca klienta

Zatrudnimy do biura kredytowo-ubezpieczeniowego w Kościanie. Mile widziane doświadczenie. CV wysłać na: kredytyubezpieczenia24@wp.pl

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.