Konstruktor CDRL S.A.
Praca: Dam pracę

Data utworzenia: 2017-07-12 10:08:58, id 41889
Data ważności:
Firma CDRL S.A. właściciel marki COCCODRILLO lider w branży odzieży dziecięcej poszukuje kandydata na stanowisko konstruktor odzieży. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej.
KONSTRUKTOR/TECHNOLOG ODZIEŻY DZIECIĘCEJ
Miejsce pracy: Pianowo (powiat kościański)
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:
•przygotowanie tabel wymiarowych dla odzieży dziecięcej od 0 do 13 lat,
•kontrola zgodności wzorów przedprodukcyjnych z dokumentacją techniczną.

Wymagania:
•absolwent szkoły odzieżowej, doświadczenia nie jest wymagane.
•odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
•samodzielność.

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•możliwości rozwoju zawodowego,
•szkolenia.

Osoby zainteresowane powyższą oferta zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@coccodrillo.pl. W tytule prosze umieścić KONSTRUKTOR z dopiskiem: "Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz.883)".

Kontakt

Tel.:

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.