Sprzedam dom w centrum Kościan
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam

powrót
Data utworzenia: 2021-04-05 20:15:57, id 58218
Data ważności: 2021-05-06 20:15:57
Sprzedam dom w Kościanie, znajdujący się w bardzo bliskiej odległości od rynku. Elewacja wykończona jest ozdobnym piaskowcem widocznym na zdjęciu. Na uwagę zasługuje zastosowane oświetlenie dekoracyjne, które podkreśla front budynku.

Wnętrze domu, w dużym stopniu zdobi lakierowane drewno a przy tym zastosowane odpowiednie oświetlenie, czyni wnętrze jasnym. Budynek posiada cześć usługową (widoczną na zdjęciu), którą można przerobić na pokój dzienny. Całość domu może być również przekształcona na działalność gospodarczą.

Dom zawiera dużą piwnicę, podzieloną na pomieszczenia. Na parterze oprócz wspomnianej części usługowej znajduje się przedpokój wraz z schodami prowadzącymi na pierwsze piętro. Dodatkowo duża kuchnia, łazienka, zejście do piwnicy oraz wyjście na podwórko.

Na pierwszym piętrze znajdują się 2 duże pokoje, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze oraz druga łazienka.

Dom jest bardzo zadbany, nie posiada żadnych wad konstrukcyjnych. Posiadam pełną i kompletną dokumentację. Sprzedaję dom bez żadnego pośrednika. Budynek nie ma żądnych zadłużeń ani obciążenia hipotetycznego. Powierzchnia działki wynosi 123 m2 a cześć użytkowa 108 m2.

Cena: 540 000 zł.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na maile i sms-y.

Kontakt

Tel.: 783680934

Wypełnij wymagane pola.
Formularz został wysłany.

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.