Mieszkanie_os. Konstytucji_55m
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam

powrót
Data utworzenia: 2017-09-12 19:00:33, id 42667
Data ważności: 2017-10-14 21:18:05
Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m2 położone w Kościanie na osiedlu Konstytucji 3-go Maja.

Sprzedawane mieszkanie posiada odrębną księgę wieczystą, wolną od jakichkolwiek obciążeń. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz podwójny korytarz i balkon. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku poddanym całościowej termomodernizacji, zakończonej w bieżącym roku - cały budynek został ocieplony i otrzymał nową elewację. Do mieszkania przynależna jest piwnica o wielkości ok. 4 m2.
W mieszkaniu dwa lata temu wymienione zostały wszystkie okna na energooszczędne (trzyszybowe) oraz drzwi wejściowe. Mieszkanie podłączone jest do centralnego systemu grzewczego (grzejniki żeliwne w pokojach i kuchni z opomiarowaniem oraz drabinka w łazience bez opomiarowania).
Czynsz miesięczny wynosi około 400,00 zł, w skład którego wliczone są opłaty administracyjne (m.in. eksploatacja i utrzymanie nieruchomości, utrzymanie czystości), fundusz remontowy, wywóz śmieci, telewizja kablowa, jak również zaliczki na ogrzewanie oraz ciepłą i zimną wodę.

Cena ofertowa 175 tys. złotych.

Więcej informacji pod wskazanym numerem telefonu. Zapraszam.

Galeria

Kontakt

Tel.: +48660437053

Wypełnij wymagane pola.
Formularz został wysłany.

Zapraszamy Państwa do Wirtualnego Pasażu SuperOkazje.net, miejscu gdzie zawsze znajdziecie atrakcyjne towary, ciekawe promocje i prawdziwe okazje. Od dziś nie wychodząc z domu, możecie zobaczyć, co ciekawego przygotowały dla Was lokalne firmy, sklepy i zakłady usługowe.